BODEN - MATTE spol. s r. o.

Naše společnost byla založena v roce 1997. Specializujeme se na velkoobchod s celou škálou ocelí pro energetický průmysl a speciálními pevnostními ocelemi z nichž nejžádanější držíme skladem. Nabízíme také materiály ze skladů našich partnerů, popřípadě přímo z oceláren doma i v zahraničí.

Mimo dodávek speciálních ocelí také poskytujeme další služby, jako je základní materiálové poradenství, dělení oceli na našich pilách, kalkulace dopravních nákladů a doprava na místo určení, či zajištění dalších certifikací, atestů a zkoušek dle požadavků zákazníka.

 

Oficiální název společnosti: BODEN - MATTE spol. s r. o.

Sídlo firmy: U Hřiště 1233/II, 755 01 Vsetín

IČ: 25364197

DIČ: CZ25364197

Firma BODEN - MATTE spol. s r. o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského obchodního soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 35416.

Společenská odpovědnost

Naše společnost podporuje neziskový sektor formou charity

V roce 2018  naše společnost  věnovala Sanatoriu Topas pro osoby s chronickým duševním onemocněním ve Vizovicích LCD televizor.

V roce 2017 naše společnost darovala Základní škole Velké Karlovice mobilní schodišťovou plošinu, tzv. schodolez, který je určen k přepravě osob odkázaných na mechanický invalidní vozík po schodišti a umožňuje tak žákům upoutaným něj snadnější pohyb v prostorách školy.

Každoročně sponzorujeme tzv. Sociální automobil. Tento projekt se zaměřuje na vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí. http://www.kompakt-cr.cz/socialni-automobil/

Pravidelně sponzorujeme neziskovou organizaci ČMELÁČEK z.s., která se zaměřuje na poskytování služeb sociálně znevýhodněným občanům.

Naše společnost dále podporuje kulturní oblast

Každoročně finančně podporujeme Folklórní spolek VSACAN. http://www.vsacan.cz

Každoročně finančně podporujeme multižánrový hudební festival ve Velkých Karlovicích "Hudební stan". http://www.hudebnistan.cz